Tarify pro seniory

Mobilní tarify pro seniory

 

Nejlevnější neomezený tarif s internetem

Obsahuje neomezené volání a SMS do všech sítí  (menší množství internetu) za cenu od 449,- Kč měsíčně.  Hodí se pro aktivní seniory, kteří hodně volají a nechtějí sledovat provolané minuty a SMS. Zároveň se občas podívají, zda vnouček neposlal e-mail nebo co píší elektronické noviny. 

– Ceny jsou včetně DPH
– Převod tel. čísla není problém
– Smlouva je uzavřena přímo s mobilním operátorem 
– Operátor patří mezi 3 největší v ČR 

Pokud máte o tyto tarify zájem, kontaktujte nás, prosím, zde :  zaslat vzkaz


Levný tarif s volnými minutami

Volání a SMS ve vlastní síti zdarma + 120 volných minut do ostatních sítí.  Data pouze 50 MB. Za velmi pěkných 349,- Kč měsíčně.


Volání za minimum měsíčních nákladů

Předplacená karta od Tesco Mobile je vhodná pro seniory, kterým volá především rodina. Nepotřebují tedy volné minuty, ani neomezené volání do všech sítí. Prioritou je být hlavně na příjmu, a v případě potřeby občas zavolat.

Mobilní operátor Předplacená karta Cena volání  SMS Internet
na den
Datový limit
Tesco Mobile Tesco Mobile 2,50 Kč 1,50 Kč 20,00 Kč 50 MB

Informace Tesco Mobile : .: zde :.


 

22 thoughts on “Tarify pro seniory”

 1. Dobrý den. Scháním výhodný tarif pro svou mamku, aktivní seniorku. Nyní má Našim od T-mobilu, ale podmínky dobíjení jí nevyhovují, je to drahé a nemůže si moc „poklábosit“ s kamarádkami. Děkuji za odpověď a případnou nabídku.
  Hezký den, Jana Poklopová

   1. Dobrý den, řeším podobný problém. Sháním výhodný tarif pro seniora pouze volani a sms, dobijeni nevyhovuje. Děkuji za nabídku. Zdravím Kainova

  1. Je mi 64 let a sem poživatelem invalidního dúchodu, Jaky tarif mi mužete nabídnout bez dat pouze na volání a SMS.Děkuji předem za cenovou nabídku. S pozdravem Miroslav Holiš

   1. Dobrý den,

    je mi 68 roků,žádám o nabídku nejlevnějšího volání do všech sítí
    + SMS.
    Děkuji.

  2. Dobrý den, jsem senior 65+, prosím o informaci nejlevnějšího volání, případně SMS do všech sítí.Děkuji.

 2. Je mi 64 let. Jaky tarif mi můžete nabídnout bez dat pouze na volání do mobilních i pevných sítí a posílání SMS. Jsem u T-mobile bez paušálu. Děkuji předem za cenovou nabídku. S pozdravem Květa.

 3. Dobrý den,taky sháním levný tarif pro mou 65-letou maminku.Moc nevolá,ale za to hodně píše sms.Děkuji předem.

 4. Hezký den,
  mám také problém, měli jsme s přítelem tarif zaměstnanecký u O2. Odešli jsme do důchodu a potřebujeme levné volání pro důchodce. Zatím jsme narazili na samé předražené nabídky.

 5. Dobrý den,hledám pro svou 65-letou matku nejlevnější volání a SMS do všech sítí,děkuji.

 6. Dobrý den,
  senior 70+ hledá nejlevnější nabídku neomezeného volání s daty alespoň 200 MB. Děkuji.

 7. Dobrý den,
  potřebovala bych nejlevnější tarif pro svoji mamku, která má 77 let. Pouze volá na pár čísel, dá se říci max. na 5 čísel. Děkuji

 8. Dobrý den. Také se připojuji ke stejným žádostem, pro svoji matku 78let. Volá také pouze na pár čísel. Nějaký výhodný a ne drahý tarif, nejsou nutná data, jelikož internet vůbec neovládá. Děkuji

 9. Dobrý večer,
  jsem rovněž aktivní seniorka, v lednu 2018 mi končí smlouva s operátorem T-mobile, u kterého jsem neustále. V současné době platím 399,- Kč měsíčně: neomezené volání + SMS do všech sítí bez dat. Bohužel, tarif byl zrušen. Děkuji za výhodnou nabídku, data nepožaduji.

 10. Dobrý večer, potřebovala bych co možná nejlevnější tarif,pro starou 78 letou paní, volající minimálně,SMS nepíše, jen čte příchozí SMS. Nechce dobíjející kartu. Děkuji Stránská

 11. Dobrý den, je mi 64 let, už léta mám dobíjecí kartu od T-mobil. Měsíčně utratím max. 300,- Kč.
  Byla bych ráda, kdybyste mi mohli nabídnout neomezené volání a sms do všech sítí, data nepožaduji.Děkuji za výhodnou nabídku.

 12. Dobrý den , je mi 63 roků , dosud jsem měla telefonní číslo pod rámcovou smlouvou jednoho podniku , která končí . Hledám vhodný tarif pouze na volání a SMS max do 20ks měsíčně .
  Děkuji za odpověď na email .

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

*Hledáme pro Vás výhodné tarify*