nejlevnější tarify mobilních operátorů

Levné mobilní tarify s internetem 

Výhodné mobilní tarify.  Změnou operátora ušetříte až 39% měsíčních nákladů.

Neplatíte zbytečně moc za vaše mobilní tarify v rodině ? Operátorka Vám sloučí všechny tarify  v rodině do jednoho a platit budete výrazně méně 🙂

Využijte mimořádně výhodné tarify, které si vyberete z neveřejných nabídek. Jak na to ? Zanechte  své telefonní číslo a operátorky vás co nejdříve kontaktují a detailně s vámi proberou všechny neveřejné nabídky, které jsou na českém trhu. Mobilní tarif tak získáte za nejlepší možnou cenu. Pohlídejte si automatickou obnovu tarifu po dvou letech. Výhodnější je pořídit si novější tarif (levnější), než automaticky obnovovat ten starý. Změnou mobilního operátora  se vždy dostanete na výhodnější tarif a pokuty za předčasné ukončení smlouvy se již bát nemusíte 🙂 

Kontakt můžete zanechat  .: zde :.


U neveřejných/akčních nabídek nemůžeme bohužel zveřejnit na internetu ceny. Po telefonu vám však operátorka může nabídnout neveřejné tarify hlavních operátorů v ČR. Nabídka je nezávazná, tel. číslo si můžete převést a operátora vybrat dle vašich požadavků. Navíc od dvou a více tarifů se dostáváte na akční výhodné ceny. 


Velmi výhodně nyní vychází rodinné sdílené tarify. Neomezený tarif na jednoho člena rodiny vyjde na 375,- Kč měsíčně, a to včetně 10 GB dat, info. : .: zde :.  


Ukázky tarifů (při množství 1 tarif)  : 

Levný tarif s volnými minutami od 349,- Kč

Volání a SMS ve vlastní síti zdarma + 120 volných minut do ostatních sítí. Za velmi pěkných 349,- Kč měsíčně. Tarif vhodný i pro seniory, volání v rodině zdarma.


Výhodný neomezený tarif

Tarif obsahuje neomezené volání a SMS do všech sítí  + porci internetu (dle aktuální nabídky).