FAYN operátor

FAYN – český telekomunikační operátor

FAYN namíchal výhodný tarif z volných minut, SMS a mobilních dat

Nový mobilní tarif s názvem fayn MIX kombinuje nejžádanější služby operátora za mimořádně výhodnou cenu. Zákazníkům přináší 100 volných minut a 20 volných SMS do všech sítí, přičemž cena dalších jednotek je stanovena na příjemných 1,19 Kč za minutu nebo SMS zprávu. Součástí tarifu je rovněž balíček mobilního internetu o objemu 150 MB na měsíc.

 

Tarif

fayn MIX

Měsíční paušál

199 Kč

Volné minuty do všech sítí

100

Volné SMS do všech sítí

20

Mobilní internet v ceně

150 MB

Cena minuty do všech sítí

1,19 Kč

Cena SMS do všech sítí

1,19 Kč

Ceny jsou uvedeny včetně DPH (21 %). Veškeré tarify FAYN jsou dostupné bez závazků s platbou z kreditu nebo na fakturu.

FAYN je specialistou na volání přes internet a proto v tarifu MIX nechybí ani možnost volat ještě výhodněji přes internet po celé ČR i do zahraničí. Uživatelé mají k dispozici 20 volných minut pro volání přes internet do všech sítí, po jejich provolání je pak další spotřebovaná VoIP minuta přijde na 0,58 Kč. Funkce Mobilní CLIP zákazníkům navíc umožňuje volat pod jejich stávajícím mobilním číslem.

 

Tarif

fayn MIX – přidružený VoIP tarif

Měsíční paušál

v ceně tarifu fayn MIX

Volné minuty do všech sítí ČR

20

Cena minuty do všech sítí ČR

0,58 Kč

Cena minuty ve VoIP síti

zdarma, neomezeně

Cena minuty na Slovensko

0,67 Kč (pevná), 3,99 Kč (mobil)

Cena minuty do Rakouska

0,62 Kč (pevná), 2,49 Kč (mobil)

Cena minuty do Německa

0,46 Kč (pevná), 3,59 Kč (mobil)

Cena minuty do Polska

0,58 Kč (pevná), 2,34 Kč (mobil)

Ceny jsou uvedeny včetně DPH (21 %).

Parametry tarifu MIX jsme zvolili tak, aby průměrný uživatel nemusel platit skutečně nic navíc. Za 199 korun získá dostatek volných minut, SMS zpráv i mobilních dat, aniž by musel cokoli řešit či nastavovat. Pokročilejší uživatel ovšem tuto možnost má a v případě potřeby si může kdykoli dokoupit třeba další mobilní data nebo využít naplno volání přes internet,“ říká Lukáš Honek, ředitel společnosti FAYN.

Mobilní internet v tarifu fayn MIX nemá nastaven automatický dokup datových balíčků, po vyčerpání datového limitu ale dojde ke zpomalení přenosové rychlosti na 20 kb/s. Další datový balíček si zákazník může dokoupit v zákaznické zóně, kde lze rovněž změnit i jeho velikost.

Základní cena tarifu MIX činí 144 Kč. K ní se následně připočítává částka určená objemem předplacených mobilních dat – 55 Kč za 150 MB, 180 Kč za 500 MB nebo 280 Kč za 1 000 MB. Cena dokupovaných datových balíčků je totožná.


Operátor FAYN snižuje cenu mobilního internetu

březen 2016

Společnost FAYN Telecommunications (FAYN), český telekomunikační operátor nabízející služby mobilních sítí a pevných linek, od dnešního dne snižuje ceny balíčků mobilního internetu až o 18 %.

FAYN tyto balíčky nabízí k jakémukoli svému mobilnímu tarifu, přičemž jejich požadovanou velikost si každý zákazník volí sám ve své zákaznické zóně. Balíček si lze aktivovat kdykoliv během fakturačního období, a to i opakovaně.

Tarif CENY MOBILNÍHO INTERNETU FAYN
PŮVODNÍ CENA NOVÁ CENA SNÍŽENÍ CENY
25 MB / 24 hodin 15,99 Kč 15,99 Kč beze změny
150 MB / měsíc 80 Kč 80 Kč beze změny
500 MB / měsíc 200 Kč 180 Kč o 10 % / o 20 Kč
1000 MB / měsíc 340 Kč 280 Kč o 18 % / o 60 Kč

Ceny jsou uvedeny včetně DPH (21 %). Veškeré tarify FAYN jsou dostupné bez závazků s platbou z kreditu nebo na fakturu.

Na rozdíl od většiny konkurence dáváme našim zákazníkům velkou svobodu. Naše služby jsou bez závazku, hrazené z kreditu nebo na fakturu, datové balíčky si řídí každý zákazník sám. Navíc nerozlišujeme, kde a jak mobilní internet zákazník využije. V mobilu s voláním nebo bez, v tabletu nebo notebooku,“ řekl Lukáš Honek, ředitel společnosti FAYN.

Další informace jsou k dispozici na webu www.fayn.cz, konkrétně detaily mobilních tarifů pak na adrese www.fayn.cz/mobil a www.fayn.cz/data.

Ke všem svým mobilním tarifům navíc FAYN přibaluje možnost volat mimořádně výhodně přes internet.

O společnosti FAYN Telecommunications

FAYN Telecommunications s.r.o. je přední český VoIP operátor. Telefonováním přes internet (VoIP) se zabývá už od roku 2002, v srpnu roku 2013 vstoupil také mezi virtuální mobilní operátory. Každý den spolehlivě spojuje hovory desítek tisíc uživatelů, kteří si díky telekomunikacím chtějí být nablízku.

Poslání společnosti FAYN Telecommunications

Posláním společnost FAYN Telecommunications je poskytovat kvalitní a spolehlivé telekomunikační služby. A to za nejnižší možné ceny, při zachování vysokého komfortu.

Pro koho je FAYN Telecommunications určen?

Ať už se jedná o soukromé osoby, živnostníky, velké firmy či call centra, uživatelé se vždy mohou spolehnout, že u FAYNu dostanou tu nejlepší péči. Více informací o společnosti a nabízených službách najdete na www.fayn.cz a www.faynmobil.cz.