GoMobil operator

Malý operátor s velkým srdcem

Pro ty, co chtějí laskavou péči místo nezájmu a tarif podle sebe namísto diktátu. Bez triků a háčků.

GoMobile – výhodné tarify

Zavolejte nám :

Jsme tu pro vás v pracovní dny 8-17.
(Zdarma pro zákazníky GoMobil)

tel: 799 505 505

Pošlete e-mail :  podpora@gomobil.cz

Snažíme se odpovědět do 24 hodin.

GoMobil Tarify přehled


U GoMobil v květnu rozkvetla data. Ke každé objednávce Tarifu RINGO s datovým balíčkem získá zákazník až 2 GB dat navíc. Stávající zákazníci dostanou v květnu a červnu jeden dokup v měsíci ve výši 500 MB až 2 GB jen za 30 Kč.

GoMobil na konci roku 2020 pokořil hranici 50 tisíc aktivních zákazníků a 1. června oslaví své osmé narozeniny působení na českém trhu.

Rádi datujete? A na volání Vám stačí jen pár minut ?  💙 100 minut + 10 GB data = 499 Kč  💙 Bez závazků a smluv !  Tarif můžete kdykoliv ukončit ! 

Příklad možných tarifů : 

Levný tarif  za 110,- Kč 

50 volných minut, 50 volných SMS za 110,- Kč  bez závazku / bez  dvouleté smlouvy. Ceny volání a SMS mimo balíček : volání 1,50 do všech sítí, SMS 1,30 do všech sítí.

Levný tarif  za 220,- Kč 

100 volných minut, 100 volných SMS za 220,- Kč  bez závazku / bez  dvouleté smlouvy.Ceny volání a SMS mimo balíček : volání 1,50 do všech sítí, SMS 1,30 do všech sítí.


GoMobile provozuje ryze česká firma, žádná nadnárodní společnost. Už od devadesátých let se zabývá oborem telekomunikací, oblastí průmyslové automatizace, měření a regulace, informačních technologií a unikátních softwarových aplikací.

Sídlí v Plané u Českých Budějovic a můžete k nim kdykoli přijet na kávu.

GoMobil patří do skupiny produktů GoFamily  – najdete mezi nimi mimo GoMobil ještě GoPayGoSMS a GoInternet.

I když nespravuje vlastní síť a využíváme infrastruktury sítě společnosti T-Mobile, vstupujete do vztahu vždy jen a pouze s námi. Tedy konkrétně s naší firmou – TERMS a.s.


www.gomobil.cz/kontakt

4 comments

  1. Go mobil nikdy více, neomezený tarif 60+ je neomezený, jenom když nevoláte. Po 4 měsících dali mámě výpověď, protože si dovolila telefonovat. Přešla k Vodafone a za stejné peníze má skutečně neomezené volání.

    1. Také máme s Vodafone velmi dobré zkušenosti. Akční tarif, který právě promujeme je neomezené volání do všech sítí a neomezené SMS plus 3,5 GB data každý měsíc vždy za 327,- Kč , nikdy větší útrata 🙂

  2. Měl bych zájem o koupi Váší sim karty jak,si jí můžu objednat,chtěl bych si ponecht svoje číslo od T mobilu.Je to možné? Děkuji za odpověď.

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *