Neomezená mobilní data

Neomezený mobilní internet 

A je to tu ! Červen 2019  a  T-mobile

Od 20. června 2019 si zákazníci T-Mobilu mohou v aplikaci Můj T-Mobile zdarma a opakovaně aktivovat nový balíček „Neomezená data na léto“. Nabídka platí do 31. srpna.

Jak se dostat k neomezenému internetu na léto za málo peněz ?? Sežeňte si předplacenou kartu od T-Mobilu a za stovku si zaplaťte nejnižší měsíční datový balíček. Pak si v aplikaci Můj T-Mobile aktivujte neomezeno.

Platnost letního balíčku je 30 dní, po jeho vypršení stačí zapnout nový balíček na dalších 30 dní. O půlnoci 31. srpna se balíček sám vypne.

Nabídka platí pro všechny rezidentní zákazníky s hlasovým tarifem, kteří mají k dispozici určitý datový limit, tak i předplacenou hlasovou kartou Twist s aktivním datovým měsíčním nebo ročním balíčkem.


Operátor O2 nabízí od února 2019 podpultový neomezený datový tarif Internet Air Fix za 499,- Kč. Tarif obsahuje neomezený internet  přes velmi rychlé LTE připojení, ovšem má to jeden problém. S touto datovou simkartou není možné cestovat. Službu je možné využívat pouze na sjednané adrese umístění služby 🙁

Jde tedy vlastně o neomezený internet pouze pro domácnost, a to už nijak závratná nabídka bohužel není. Pokud máte u O2 tarif FREE nebo “kůůůl”, získáte z datového tarifu ještě slevu 100,- Kč.

2 thoughts on “Neomezená mobilní data

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *