Tesco Mobile

Tesco Mobile ČR

Tesco Mobile

 

 

Základní cena

Zvýhodněná cena

Volání do Tesco Mobile

2,50 Kč/min

zdarma

SMS do Tesco Mobile

1,50 Kč/min

zdarma

Volání do ostatních sítí

2,50 Kč/min

1,50 Kč/min

SMS do ostatních sítí

1,50 Kč

1 Kč

Zvýhodněné ceny platí při dobití od 300,-  Kč na 30 dní. Nabídka je exkluzivně určena pro členy Clubcard.

Aktuální ceník Tesco Mobile

Samoobsluha Tesco Mobile

Kontakt na Tesco Mobile

Aktuální informace od Tesco Mobile :


Od 4.8.2020 upravujeme podmínky datových balíčků. Změna se týká rozsahu nabízených balíčků, objemu dat i ceny ! Balíčky KLIK jsme přejmenovali na NEOMEZENĚ a u toho nejlevnějšího jsme navýšili datový objem z 500 MB na 1 GB ! Současně snižujeme  cenu MMS v Zóně EU i výši příplatku za čerpání dat v Roamingu v EU nad rámec datového limitu uvedeného v prováděcím nařízení Komise EU. Pokud se změnami nesouhlasíte, máte možnost do 4.8.2020 zrušit službu bez sankce. Podrobné informace naleznete v novém ceníku Tesco Mobile, který je k dispozici na www.tescomobile.cz. 


Tesco Mobile ČR pokud dobijete kredit ve výši alespoň 300,- Kč na pokladně obchodů Tesco, získáte poukázku v hodnotě 50,- Kč, kterou můžete uplatnit při nákupu.


 

47 comments

 1. Tento operátor je neskutečný, kamarádovi vypli kartu, a nevěděl jak dobít. Tak jsme volali na zák. linku a tam za tuto informaci chtěla operátorka číslo SIM karty a volat znova. Kartu jsme pracně vyndali z APPLE, kolega neměl nástroj na vyndání u sebe a volali znova, tak nás další operátor odkázal na banku a dobití z menu. Takže jsme dobili 200 Kč a okamžitě, jak jsme vložili SIM do telefonu přišla SMS že strhávají 29 Kč za připojení k internetu. Nechtělo se mi to uvěřit, tak jsme po zadání volby*725* a křížek zjistili stav kreditu 168,83 Kč . Při volání na zákaznickou linku se operátor opět dožadoval sériového čísla SIM karty . To už bylo na nás moc, opakovat znovu transakci se SIM a počty O2 ! 200-29= 168,83 Kč

 2. Dobrý den po dnešním opětovném dobití kreditu jsem zjistil že jsem byl okraden o 945 Kč který jsem neprovolal a nebyly mi přičteny a prý ani nebudou. Proto už nikomu nedoporučuji.

 3. Dobrý večer, chci se zeptat zda je možné při strátě telefonu získat stejné telefonní číslo, děkuji…

 4. V TESCO MOBILE JSEM KOUPIL 2 SIM KARTY JEDNA NEMĚLA KREDIT 150Kč PO TŘECH VOLANÍCH NA JEJICH INFOLINKU.BEZ KREDITU UŽ JSEM SE NEDOVOLAL NA INFO PROČ.DRUHOU JSEM ZAVOLAL NA INFO A TAM MI ŘEKLI ŽE JSEM VOLAL NA NĚJAKOU DRAHOU LINKU.ANO VOLAL JSEM NA TESCO MOBIL INFORMACE.S TESCO MOBILEM KONČÍM UŽ NIKDY VÍC.

  1. I nase cela rodina odchazi,trvalo nam 11.r. Nez jsem dostal rozum.Muzete mit 1Mb za 4kc,to nikdo jiny nenabidne.

 5. Jo,všichni operátoři mobilních sítí musí přeci vydělávat,prostě být ziskoví a ti hloupí co se dají nachytat jim to vesele umožnují.

 6. normalní zlodějí sami si zapnou internet strhnou vám penize a při reklamaci se vám smějí že penize vám vratit nevrati i když si ja jako zakaznik službu neobědnal ani neužival společnost vás prostě okrade s usměvem na tvaři prostě normalni zloději.

   1. Opencall provozuje podobné praktiky, proboha, to zas musím hledat nového operátora, který toto nedělá? Jak ho najdu, poraďte ????

  1. mě to dělalo to samé, paní na tesco mobile mě doporučila v jejich apce přimo vypnout data a od té doby je klid.

   1. Já to samé opakovaně, pokaždé jsem volala operátora a dnes doufám naposled.Nyní je to za 29kč….prý zapíná se mi to v apce:-) Jenže já jí v telefonu nemám a na SIM mám internet zakázaný, tak jsem pohrozila žalobou.

 7. V Ukázkách tarifů (při množství 1 tarif) uvádíte: Levný tarif s volnými minutami od 349,- Kč
  Volání a SMS ve vlastní síti zdarma + 120 volných minut do ostatních sítí. Za velmi pěkných 349,- Kč měsíčně. Tarif vhodný i pro seniory, volání v rodině zdarma.

  DOPORUČUJÍ VÝHODNĚJŠÍ VARIANTU! NEPOTŘEBUJETE TARIF, STAČÍ PŘEDPLACENÁ SIM KARTA. Pokud si rodinní příslušníci nebo skupina přátel pořídí předplacenou kartu od Tesco mobile a každých 30 dnů nabije na kartu kredit 300,- Kč, pak STAČÍ aktivovat v Tesco mobile samoobsluze balíček ŠTĚDRÝCH 200 za 200,- Kč (před aktivaci balíčku je nutno bezplatně jednorázově přiřadit pomocí SMS číslo SIM karty ke Clubcart Tesco). Tím získáte:

  1)Volání a SMS ve vlastní síti zdarma,

  2) 200 volných minut nebo SMS do ostatních sítí (jedna minuta nebo SMS = 1 Kč). Pokud kredit do 30 dnů opět nabijete, nebo budete mít dostatečný zůstatek kreditu, pak se vám balíček ŠTĚDRÝCH 200 automaticky obnoví a případně nevyčerpané jednotky se vám převedou do dalšího období,

  3) zůstane vám ještě 100,- Kč kreditu,

  4)A pokud dobijete kredit ve výši alespoň 300,- Kč NA POKLADNĚ obchodů Tesco, získáte poukázku v hodnotě 50,- Kč, kterou můžete uplatnit při nákupu v obchodech Tesco (nebo případně na další dobití karty).

  5) nastavení služeb operátora, výpisy atd. se jednoduše provádí přímo pomocí aplikace v mobilu nebo na webu Tesco Mobile.

  poznámka: nezastupuji operátora Tesco mobile, sám uvedenou variantu používám a ušetřím oproti vámi uváděné variantě minimálně 100.- Kč!

 8. Dobrý den dnes pi nákupu v obchodě Tesco obdržel kupon na neomezené volani do všech operátorů při dobití 249kč mužete poradit nevím co s tím prodavačka taky ne.Mužete poradit děkuji.M

  1. Jedná se o slevu na první měsíc za 249 Kč a následně za 499 Kč? Si dělají pr*el, ne? Ať sem přinesou něco podobného jako Tchibo Mobil v Německu – 3 GB a neomezené volání a SMS trvale za 9,99 €.

 9. Dobrý den asi to sem nepatří ale zapíná se mi datové připojení na mém telefonu dneska mi volal operátor (tesco) a ten mi řekl ze jsem za ty vaše data nevědomky utratil 200kč a taky mi řekl že mám kontaktovat nějakou linku tak jsem si myslel že mi poradíte zde

  1. Dobrý den, my nejsme mobilní operátor Tesco Mobile, a ani neprodáváme jeho tarify či karty. Kontaktujte prosím Vašeho mobilního operátora.

  2. Nejste jediný, STÁVÁ se mnoha lidem, které znám, že si tescomobile účtuje poplatek za data „na den“. A pokud chcete volat na zákaznickou linku…?… Tak hovor je účtován (5 Kč/minuta). Mě, a vlastně všem těm „poškozeným“ lidem, se vyplatí spíše změna operátora, než se prosit o své peníze.
   Nezvážil někdo hromadnou stížnost u TELEKOMUNIKAČNÍHO úřadu???

   1. Smartphone si občas sám „sáhne“ na net. Že to neumíte zakázat v nastavení telefonu je váš problém.

    1. Já to mám kupříkladu všude vypnuté. Dokonce jsem si to přímo zakázala na samoobslužné telefonní lince…., ale očividně i to mi je k ničemu – dnes se to zaplo podruhé tento týden. Zkusím tedy zítra zavolat.. :/

    2. Ano, Tesco mobile mi taky strhává poplatek i když mám data na této simce zakázaná v nastavení telefonu.

 10. Dobrý den už po kolikáté mi strháváte 19KČ připojení k internetu jsem doma máme WIFI a data tel. jsou vypnuta Děkuji za odpověd

 11. Najednou se mi objevuje oznámení že se mi strhává 19 Kč za připojení k internetu aniž bych se připojoval. Jak to můžu zastavit? Děkuji za odpověď

 12. Mám dotaz. Chci si vyměnit simku za novou kvůli LTE. Platí dobíjení s bonusovým kreditem i na nové simce od 200 Kč, jak to mám na té staré, nebo až od 300Kč? Podotýkám že tu starou mám už přes 5 let. Kamarád si ji pořídil cca před 2 lety a už musel dobíjet od 300 Kč ne jako já od 200 Kč. Děkuji předem za odpověd.

 13. Dobry den. Dnes sem si dobijel kredid na Tesco mobile ale spelt jsem cislo a nabyl jsem jinemu kredid chtel bych se zeptat co se da delat stakovou situaci.

 14. Dobry den nevim jak se mi to stalo ale od poloviny prosince se nemužu dovolat na čislo 900500100. i když po dobu asi dvou let mi to fungovalo až do ted.

 15. Mám stejný problém, Simku mám hned ze začátku, tudíž stačilo dobít 200,-Kč, dostala jsem bonus 200,-Kč a měla jsem volání i sms do teskomobile zadarmo. Volám vesměs jen dcerám, které mají stejné simky, málokdy do jiného operátora. Tento měsíc jsem si dobíjela už 2x. Je to pěkně sprosté, nedat vědět a měnit si podmínky, navíc by mě zajímalo, kolik jsem doopravdy platila za minutu volání, když během týdne mám v háji 400 a nevolala jsem skoro nikam. Každý jen zkouší, kolik toho lidi vydrží nebo jak dlouho budou držet hubu, s prominutí. Omlouvám se za ostrý ton, ale tohle oblbování všude mi už fakt leze krkem.

 16. Dobrý den vy jste zrušili voláni zdarma po nabiti kreditu za 200 korun do síte Tesco Mobil na celý měsíc?

  1. Oficiální postup dle webu Tescomobile :
   Jak postupovat, abych mohl volat a SMSkovat do Tescomobile zdarma ??
   Máte 3 možnosti:

   1) dobít si kredit od 300 Kč, od každého 300 Kč dobití pak automaticky voláte a píšete do Tesco Mobile ZDARMA po dobu 30 dní – platí pro SIM karty s tarifem 4 výhody za 1 dobití

   2) aktivovat si balíček Štědrých 200, s ním pak máte volání a SMS do Tesco Mobile zdarma. Aktivační SMS Stedrych200 A zašlete na 999346

   3) aktivovat si balíček Štědroňovi, který obsahuje neomezené volání a SMS do Tesco Mobile. Aktivační SMS STEDRONOVI A zašlete na 999346

 17. Dobrý den , v pátek jsem si dobila kredit doTesco mobile za 300 kč. , volala jsem také do Tesco mobile dnes mi přišla zpráva o nízkém kreditu , abych si ho znovu dobila , měla jsem tam i s bonusem přes 600 kč , tak to mi rozum nebere , za co , jelikož jsou volání do tohoto operátora prý zdarma , děkuji za vysvětlení.

 18. Já s manželem máme taky stejný problém jako paní Monika.Dobíjela jsem kredit sobě i manželovi a už také nemáme do Tesco mobilu volání a smsky zdarma.Nechápu proč se to mění a nedají nám ani žádnou informaji.Děkuji

 19. Dobry den..jako rodina mame Tescomobile už asi 4-5let.mame kartu..na 2krat-vice kreditu..a v tom službu volani a sms do tescomobile zdarma..Dnes jsem zjistila,že aniž by mi zkončila lhuta kreditu .tak jak jsem měsičně zvykla,,volat do Tescomobile zdarma..zjistila jsem,že mi to stahuje kredit..proč….

 20. Právě mi přišla SMS : Balicek Tesco Mobil Internet 7 Vam byl prodlouzen. Za aktivaci Vam bylo strzeno 120 Kc. No to nepotěší jako, když jsem o žádné prodloužení internetu nežádal !!! 🙁 🙁
  Jak to mám vypnout ????

 21. Ahoj chtěla bych se dotázat dobila jsem si kredit 300 kč a měla bych si dobít další ale já mnoho nevolám a tak mi tam zbývá ještě mnoho na volání a platí mi to do června a co pak bude s tím já to neprovolám a pořád budu dobíjet poradˇte mi prosím, jaký tarif by byl pro mne lepší. Ještě bych se chtěla zeptat jwstli kdybych místo 300 teď dobyla 200 jestli by se mi jednotky co zbydou také převedli.

 22. Ahoj odpoved na dotaz je asi takovy mam to stejne ale jedna karta je novejsi a druha je starsi a to plati jen pro ty karty co jsou starsi ,bohuzel .Aspon me to tak bylo vysvetleno.

 23. Mám kredit 299 kč, bonusový je 198 kč, platnost běžného kreditu je do 25.5.2018. Nyní mi druhý týden běží akce neomezené volání,bylo mi slíbeno za 60 kč týdně, přesto se mi pravidelně stáhne 120 kč. Za měsíc, dle mého počítání, to vyjde na 480 kč, s tím že se to nedá stáhnout z navýšeného kreditu. Tudíž každý týden dobíjím. Bez akce jsem dobíjela přibližně co měsíc 200 kč. Chci akci zrušit co nejdříve, napište mi jak a prosím o vysvětlení ….Děkuji

  1. Ahoj ,pritel mel to stejne ,a jelikoz presahl data tak mu proste zacaly strhvat penizky,jsou to chytaky.Zrusit to muzes v samoobsluze ,TESCOMOBIL ,kde si zadas svoje cislo ,nebo pres operatora tescomobil,doufam ze ti to k necemu bylo ,pekny vecer.

 24. DOBRY DEN ZAJIMA MNE POKUD SI KOUPIM SIM KARTU TESCOMOBILE- JE MOZNY PRENOS MEHO STAVAJICIHO CISLA??? POKUD BYCH SI DOBIL ZA 300KC DOSTANU DVOJNASOBNY KREDIT??MATULA

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *