Tarify pro seniory

Mobilní tarify pro seniory

 

Nejlevnější neomezený tarif s internetem

Obsahuje neomezené volání a SMS do všech sítí  (menší množství internetu) za cenu od 449,- Kč měsíčně.  Hodí se pro aktivní seniory, kteří hodně volají a nechtějí sledovat provolané minuty a SMS.


Levný tarif s volnými minutami

Volání a SMS ve vlastní síti zdarma + 120 volných minut do ostatních sítí.  Data pouze 50 MB. Za velmi pěkných 349,- Kč měsíčně.

– Ceny jsou včetně DPH
– Převod tel. čísla není problém
– Smlouva je uzavřena přímo s mobilním operátorem 
– Operátor patří mezi 3 největší v ČR 

Pokud máte o tyto tarify zájem, kontakt zde :  zaslat vzkazPřehled levných tarifů pro seniory : 

 

 

 

 

 

Nejlevnější tarify pro seniory nabízí v současné době 99mobile.cz  (MAXPROGRES mobile, s.r.o.) 


Volání za minimum měsíčních nákladů

Předplacená karta od Tesco Mobile je vhodná pro seniory, kterým volá především rodina. Nepotřebují tedy volné minuty, ani neomezené volání do všech sítí. Prioritou je být hlavně na příjmu, a v případě potřeby občas zavolat.

Mobilní operátor Předplacená karta Cena volání  SMS Internet
na den
Datový limit
Tesco Mobile Tesco Mobile 2,50 Kč 1,50 Kč 20,00 Kč 50 MB

Informace Tesco Mobile : .: zde :.


 

40 thoughts on “Tarify pro seniory

 1. Dobrý den. Scháním výhodný tarif pro svou mamku, aktivní seniorku. Nyní má Našim od T-mobilu, ale podmínky dobíjení jí nevyhovují, je to drahé a nemůže si moc “poklábosit” s kamarádkami. Děkuji za odpověď a případnou nabídku.
  Hezký den, Jana Poklopová

   1. Dobrý den, řeším podobný problém. Sháním výhodný tarif pro seniora pouze volani a sms, dobijeni nevyhovuje. Děkuji za nabídku. Zdravím Kainova

  1. Je mi 64 let a sem poživatelem invalidního dúchodu, Jaky tarif mi mužete nabídnout bez dat pouze na volání a SMS.Děkuji předem za cenovou nabídku. S pozdravem Miroslav Holiš

   1. Dobrý den,

    je mi 68 roků,žádám o nabídku nejlevnějšího volání do všech sítí
    + SMS.
    Děkuji.

  2. Dobrý den, jsem senior 65+, prosím o informaci nejlevnějšího volání, případně SMS do všech sítí.Děkuji.

  3. Nejlevnější nikoliv TARIF ale PŘEDPLACENKA je ,,Oskarta “- 2 kč minuta a účtování po vteřinách, není nic lepšího a levnějšího, je to bez jakýchkoliv podmínek, fakt věřte mi . Minimální dobíjení je 200 kč jednou za 1/2 roku.

 2. Je mi 64 let. Jaky tarif mi můžete nabídnout bez dat pouze na volání do mobilních i pevných sítí a posílání SMS. Jsem u T-mobile bez paušálu. Děkuji předem za cenovou nabídku. S pozdravem Květa.

 3. Dobrý den,taky sháním levný tarif pro mou 65-letou maminku.Moc nevolá,ale za to hodně píše sms.Děkuji předem.

 4. Hezký den,
  mám také problém, měli jsme s přítelem tarif zaměstnanecký u O2. Odešli jsme do důchodu a potřebujeme levné volání pro důchodce. Zatím jsme narazili na samé předražené nabídky.

 5. Dobrý den,hledám pro svou 65-letou matku nejlevnější volání a SMS do všech sítí,děkuji.

 6. Dobrý den,
  senior 70+ hledá nejlevnější nabídku neomezeného volání s daty alespoň 200 MB. Děkuji.

 7. Dobrý den,
  potřebovala bych nejlevnější tarif pro svoji mamku, která má 77 let. Pouze volá na pár čísel, dá se říci max. na 5 čísel. Děkuji

 8. Dobrý den. Také se připojuji ke stejným žádostem, pro svoji matku 78let. Volá také pouze na pár čísel. Nějaký výhodný a ne drahý tarif, nejsou nutná data, jelikož internet vůbec neovládá. Děkuji

 9. Dobrý večer,
  jsem rovněž aktivní seniorka, v lednu 2018 mi končí smlouva s operátorem T-mobile, u kterého jsem neustále. V současné době platím 399,- Kč měsíčně: neomezené volání + SMS do všech sítí bez dat. Bohužel, tarif byl zrušen. Děkuji za výhodnou nabídku, data nepožaduji.

 10. Dobrý večer, potřebovala bych co možná nejlevnější tarif,pro starou 78 letou paní, volající minimálně,SMS nepíše, jen čte příchozí SMS. Nechce dobíjející kartu. Děkuji Stránská

 11. Dobrý den, je mi 64 let, už léta mám dobíjecí kartu od T-mobil. Měsíčně utratím max. 300,- Kč.
  Byla bych ráda, kdybyste mi mohli nabídnout neomezené volání a sms do všech sítí, data nepožaduji.Děkuji za výhodnou nabídku.

 12. Dobrý den , je mi 63 roků , dosud jsem měla telefonní číslo pod rámcovou smlouvou jednoho podniku , která končí . Hledám vhodný tarif pouze na volání a SMS max do 20ks měsíčně .
  Děkuji za odpověď na email .

 13. Dobry den, jsem duchodkyne a mam od o2 tarif za 499 Kc /neomezene volani+ sms+internet/. Byla bych spokojena az na velmi spatny signal v obci Kasenec okr. Znojmo. Prosim, muzete mi poradit jineho mobilniho operatora za stejny tarif, ale s lepsim pokrytim tel. siti. Za vasi odpoved dekuji.

 14. Jsem důchodce 71 let a chtěl bych poradit jaký vybrat nejlevnější tarif pouze pro volání do všech sítí.Nepotřebuji psát SMS ani internet.Díky předem za radu.

 15. Dobrý den, platím za mobilní služby sice “jen” 340 korun u T Mobilu, mám volných 100 minut a nějaké sms, ale jelikož volám málo, spíše mi volají a internet přes mobil nepoužívám, byla bych ráda, kdybych našla levnější tarif – je vůbec takový?

 16. Dobrý den,jsem důchodkyně 64 let,končí mi smlouva u T-mobile 132 března,měla jsem tarif za 290 kč 100min neomezeného volání a 100 sms.Tento tarif už není dostupný tak prosím o nějaký levný tarif s neomezeným voláním do všech sítí.Předem děkuji za radu

 17. Jako důchodce bych měl zájem o neomezené volání do všech sítí,ale bez SMS a internetu.Je něco takového možné a kolik
  bych za tuto službu platil?

  1. Dědula je u O2, měl neomezený tarif za 749 Kč. Zavolal jsem na O2 linku, že děda nepotřebuje sms ani data. Nejprve nic neměli, ale když jsem pohrozil odchodem k Go mobilu, našli neomezené volání bez dat i sms za 350 Kc. Pokud by sms poslal, je za 1,50 Kč.

 18. Dobrý den,
  jsem seniorka, hledám výhodnější tarif, nyní mám tarif od O2 za 499,- Kč = neomezené volání + SMS + 200 MB dat. Potřebovala bych větší objem dat 1,5 GB a nechci připlácet 250,- Kč měsíčně.
  Děkuji za odpověď ba e-mail

 19. Dobrý den, sháním nějaký levný tarif pro babičku, které je 87let. Stačí jí 50 -100 volných minut. Internet a sms nevyužívá. Můžete mi poradit? Děkuji.

 20. Dobrý den, dosud jsem využíval služby T- mobile , mám 67 let a hledám levný neomezený telefonní tarif na hovory, málo SMS, bez dat. Prosím o nabídku pro důchodce. Děkuji za zprávu Pořízek

 21. Dobrý den,
  sháním levný tarif pro tatínka 78 let. Stačí pouze volání, SMS a internet nevyužívá. Děkuji za nabídku.

 22. Dobrý den, scháním pro mou babičku neomezený tarif (pouze volání do všech sítí) buď s síti O2, nebo s možností přestupu s číslem z předplacené karty. Za dobrou nabídku předem děkuji.

 23. Dobrý den je mě 63 roku a chtěla bych nějaký levny tarif kde bude neomezené volání do všech sítí i s internetem děkuji moc za odpověd a dobrou nabídku.

 24. Dobrý den,
  Prosím o nabídku tarifu pro maminku. Jedna se pouze o telefonování do všech sítí, děkuji

 25. Dobrý večer,
  jsem seniorka, končí mi smlouva s T-mobil, současný tarif, platím 304,–Kč měsíčně, prý ruší. Prosím o levnější nabídku pouze pro volání a sms, bez dat. Předchozí tarif jsem nevyužila, byl pro mne drahý.

  1. Nevím čemu říkáte TARIF, ale předplacená služba OSKARTA je za 2 kč minuta a účtuje po vteřinách po 1. minutě, co provoláte to utratíte , bez jakýchkoliv podmínek – perfektní ! Do všech sítí stejné !

 26. Jsem seniorka – 66 let.Končí mi smlouva s T – mobil, měla jsem zvýhodněný podnikový tarif. Požaduji neomezené volání do všech sítí včetně SMS a data min. 1 Giga.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*